rekolekcje powołaniowe NAJBLIŻSZA PROPOZYCJA JUŻ NIEBAWEM !!!

szczegóły niżej

 

 

wspieraj rozeznających swoje powołanie !

PODEJMIESZ WYZWANIE ?

 "Powołanie na drogę rad ewangelicznych ma zawsze swój początek w Bogu: „Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał”. Powołanie, jest darem!"    / św. Jan Paweł II /

Podejmując wezwanie do wspólnej modlitwy, ufamy Słowu Jezusa, który mówi tak prosto i jasno: „Proście, a będzie wam dane […]”     / Mt 7, 7 /

 

Bez tytułu 2

 

 

  nieco więcej na Facebooku

Siostry Maryi Młodym 

 

 

 

 

REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY6bisszczegółowe informacje znajdziesz niżej  kontaktTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 __________________________________________________________________________________________________________________________

  fb2

   ____________________________________________________________________________________________________________________

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

terminkeitniowySPRAWDŹMY

20.04. - 22.04. 2018

To propozycja dla osób rozeznających swoje powołanie. Spotkanie jest czasem rozważania Słowa Bożego, osobistej i liturgicznej modlitwy oraz poznawaniem siebie. 

Zapisu należy dokonać mailowo lub telefonicznie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. +48 512 523 069

miejsce: Podrzecze k. Gostynia

koszt weekendu ( łącznie dwie doby – nocleg + wyżywienie):    80, PLN

pczątek: 18:00

koniec:   13:00

dojazd:

PKS – em do Gostynia. Z dworca PKS, do Podrzecza,  każda osoba będzie dowieziona do celu samochodem „siostrzanym” :) ( należy to wcześniej uzgodnić mailowo lub telefonicznie ). Podobnie należy planować wyjazd z Podrzecza

 

plakat do wydruku w drukarniUMOCNIENI MIŁOŚCIĄ
18 - 20 maja 2018
 
To weekendowa propozycja dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Będzie to czas słuchania swego serca - jego poruszeń, tęsknot, obaw. Wszystko to będzie miało miejsce w osobistym i wspólnotowym przeżywaniu Boga. Należy zabrać ze sobą Pismo Święte.  
miejsce: Dom Sióstr Służebniczek, Gdynia ul. Dickmana 13
opłata: 80, zł ( 2 noclegi + pełne wyżywienie )
początek: 18:00
koniec: 14:00
zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
lub tel.  +48 512 523 069
 

 

rekolekcje powołanioweREKOLEKCJE POWOŁANIOWE - ZASŁUCHANE W BOGA 

Propozycja dla dziewcząt ze szkół ponadpodstawowych. To rekolekcje ze św. Józefem. W programie autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.

 

termin: 23 - 26 czerwca 2018

miejsce: Dom Sióstr Służebniczek w Pleszewie,

ul. E. Bojanowskiego 1

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

 

 

SIERPIEN 2.jpg bisCODZIENNOŚĆ Z DUCHEM ŚWIĘTYM 
20 - 23 sierpnia 2018
 
To rekolekcje dla młodzieży ( 15+ ). Zarezerwuj termin, zatroszcz się o czas dla budowania coraz głębszej relacji z Bogiem. 
Prowadząca: s. M. Angelina Zgoła sł. M.
 
miejsce: Centrum Duchowości Bł. Edmunda, Luboń,
Pl. E. Bojanowskiego 6
opłata: 70, zł ( 2 noclegi + pełne wyżywienie )
początek: 16:00
koniec: 13:00
zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
  
 
Rekolekcje Ignacjańskie 6REKOLEKCJE IGNACJAŃSKIE
Fundament ĆD
12 - 17 października 2018
 
Fundament to pierwszy etap rekolekcji ignacjańskich. W tym czasie rekolektant uczy się medytacji ignacjańskiej oraz codziennego rachunku sumienia. Odprawiającemu Ćwiczenia, towarzyszy codzienną rozmową kierownik duchowy. Rekolekcje przebiegają w pełnym milczeniu.
Prowadzą: Piotr Kropisz SJ i s.M. Rut Szymanowska sł.M.
 
miejsce: Centrum Duchowości Bł. Edmunda, Luboń
Pl. E. Bojanowskiego 6
opłata: 300, 00 zł.
początek: 18:00
koniec: 13:0

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Jeżeli chcesz możesz przeczytać wspomnienie z poprzednich rekolekcji :) 

28-31.12.2016r - http://www.siostry-maryi.pl/aktualnosci1/558-rekolekcje-dla-mlodziezy.html 

28-30.10.2016r. - http://www.siostry-maryi.pl/aktualnosci1/537-rekolekcje-dziewczat.html

 

Znajdź nas na Facebooku:face

https://www.facebook.com/Siostry-Maryi-M%C5%82odym-267204430113658/?ref=aymt_homepage_panel

 Przyjdź i zobaczwww

Jeśli rozważasz w swym sercu czym jest powołanie i potrzebujesz czasu na indywidualną modlitwę, skupienie i refleksję, możesz przyjechać na kilka dni do naszego domu.  Znajdziesz tutaj czas zarówno na wspólnotową jak i indywidualną modlitwę i refleksję. Istnieje także możliwość rozmowy z siostrą odpowiedzialną za formację. Poprzez uczestnictwo w codziennym życiu sióstr możesz lepiej poznać nasz sposób życia, a chwile spędzone w bliskości bł. Edmunda, naszego Założyciela, mogą być pomocą dla Ciebie w rozeznaniu drogi. Atmosfera wyciszenia tych dni pozwala lepiej usłyszeć głos Boga, który w ciszy przemawia do serca.

 Zatem, jeśli chcesz – skontaktuj się z nami.

image4

Powołanie Służebniczki Maryi

 
 
 
Początek strony