KALENDARIUM REKOLEKCJI PO PORAWKACH

 nieżej szczegółowe informacje

 

 

weekend z milczeniembis1WEEKEND Z MILCZENIEM

09 - 11. 11. 2018 

Propozycja dla osób szukających odpowiedzi na ważne pytania dotyczące spotkania ze sobą, z drugim człowiekiem i ze Stwórcą. Uczestnik weekendu ma możliwość smakować ciszy wewnętrznej oraz głębi Słowa Bożego. Należy zabrać ze sobą egzemplarz Pisma Świętego - Starego i Nowego Testamentu. 

Zapisu należy dokonać mailowo lub telefonicznie:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. +48 512 523 069

 

miejsce: Dom Sióstr Służebniczek w Podrzeczu k. Gostynia

opłata: 110, zł 

początek: 18:00

koniec: 13:00

dojazd:

PKS – em do Gostynia. Z dworca PKS każda osoba będzie dowieziona do celu samochodem  ( należy to wcześniej uzgodnić  z siostrą Rut - mailowo lub telefonicznie ). Podobnie należy planować wyjazd z Podrzecza. 

 

 

Rekolekcje Ignacjańskie 6

FUNDAMENT  ĆWICZEŃ DUCHOWYCH
12 - 17 października 2018
 
 Fundament to pierwszy etap rekolekcji ignacjańskich. w tym czasie rekolektant uczy się medytacji ignacjańskiej oraz codziennego rachunku sumienia. Odprawiającemu Ćwiczenia, towarzyszy codzienną rozmową kierownik duchowy. Rekolekcje przebiegają w pełnym milczeniu.
 
Proqadzą: Piotr Kropisz SJ i s.M. Rut Szymanowska sł.M.
 
 
 miejsce: Centrum Duchowości Bł. Edmunda, Luboń, Pl. E. Bojanowskiego 6
opłata: 300, 00 zł.
początek: 18:00
koniec: 13:00
 

 

aktualnyREKOLEKCJE DLA DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

23 - 27 stycznia 2019 

Oto ja służebnica Pańska 
To rekolekcje w łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie. Będziemy wspólnie przeżywać spotkania młodzieży z Ojcem Świętym, łączyć się z nimi w modlitwie i rozważać Słowo które Bóg w tym czasie skieruje do nas.

miejsce: Centrum Duchowości Bł. Edmunda, Luboń, Pl. E. Bojanowskiego 6
opłata: 160, 00 zł.

zgłoszenia i bliższe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 
Początek strony