Drodzy Rodzice,

rozaniec rodzicow

w jubileuszowym roku 200. Rocznicy Urodzin Bł. Edmunda Bojanowskiego została podjęta modlitwa różańcowa za swoje dzieci. Inicjatywa ta stanowi kontynuację dzieła bł. Edmunda, wiernego czciciela Matki Bożej, zatroskanego także o wychowanie dzieci i młodzieży, wspomożyciela rodzin, który zachęcał siostry a także osoby świeckie do zakładania Róż Żywego Różańca. Powierzenie tej modlitwie drogi wzrastania dzieci, jak mówił Jan Paweł II, jest czymś pięknym i owocnym, gdyż stanowi pomoc duchową, której nie należy lekceważyć.

Na czym polega uczestnictwo w Różańcu Rodziców za dzieci?

Każda Róża składa się z 20 rodziców lub małżeństw, którzy codziennie modlą się jedną dziesiątką różańca w 3 następujących intencjach :

  • w intencji swoich dzieci
  • w intencji wszystkich dzieci, które obejmuje dana Róża
  • w intencji dzieci porzuconych, opuszczonych przez swoich rodziców

Każdy uczestnik na dany miesiąc dostaje przydzieloną jedną Tajemnicę Różańca Świętego. W ten sposób każdego dnia odmawiany jest cały Różaniec w intencji dzieci z danej Róży.

Za każdą Różę odpowiedzialna jest wyznaczona osoba koordynująca, z którą będzie można kontaktować się w razie niejasności drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail.

W każdą pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. do Sanktuarium na godzinę 11.00.

Zachęcamy wszystkich, którzy pragną otoczyć swoje dzieci cudowną opieką Niepokalanej i bł. Edmunda do podjęcia się tego dzieła modlitwy zgłaszając swój udział w Różach Różańca Rodziców za Dzieci.

Św. Jan Bosko mawiał "Zaufajcie Maryi Wspomożycielce, a zobaczycie co to są cuda!" - jeśli chcesz się przekonać, czy mówił prawdę, już dziś zapisz się do Roży, a w wolnej chwili poczytaj świadectwa tych, którzy już otrzymali łaski.

W obecnej chwili istnieje przy Sanktuarium 8 Róż i powstają kolejne. Jest również Róża Dzieci modlących się za swoich rodziców!

Zapraszamy każdego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt i zapisy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub przez formularz poniżej:

Przepisz tekst z obrazka.

 

Początek strony